Zápas s Hurbanovom z dňa 10.1.2004, vyhrali sme 12:2 Ako na Nový Rok, tak po celý rok... Aj keď náš prvý zápas v roku 2004 sa hral až 10.januára, i tak by mohlo byť toto príslovie pre náš tím pravdivé.Na začiatku zápasu, v rámci rozvičky, sme sa vyfotili pre našu web stránku.Zišlo sa nás opäť hojne, na štyri päťky, na rozdiel od súpera, ktorý sa schádzal postupne počas rozvičky, sme si aj trochu vydýchli pamätajúc na predošlý zápas s Bánovom.Zápas sa začal s malými nepresnosťami a prvých 10 minút nás podržal náš brankár svojimi skvelými zákrokmi. Potom sa však dala do úradovania prvá päťka, ktorá zaznamenala dokopy v celom zápase 8 gólov. Do lisitiny strelcov sa v tejto sezóne zapísal aj náš kapitán, keď pekným gólom spred bránky upravoval stav na 2:0. Veselý, Igor Vyskoč a Vašek, tak zväčša vyzerali štatistiky pri našich góloch. Za zmienku v prvej tretine aj stojí tvrdá a hlavne dobre umiestnená strela Jura Vyskoča od modrej čiary. Tak sme odchádzali do šatní za stavu 6:0, úprava ľadu musela byť po prvej tretine. Druhá tretina, hlavne jej prvá desaťminutovka bola pokojnejšia, ale treba spomenúť pästiarku vložku Jura Vyskoča, ktorý týmto počinom zaznamenal hatrick B.Hulla (1 gól, 1 asistencia, 1 bitka). Potom sme v priebehu necelých 4 minút dali 4 góly, hlavne naša nová posila, Peťo Rosival dal dva nádherné góly, pri ktorých mu svojimi prihrávkami asistoval Šesták. Súper točil na 2 päťky a bolo vidieť, že už má dosť, ale i tak sa im podarilo streliť v druhej tretine gól z bezprostrednej blízkosti. Po dvoch tretinách bol stav 10:1. Počas krátkej prestávky sme urobili spoločné foto. Trochu už uspokojený s výsledkom, ako i únavou (povianočnou), sme sa pustili do tretej časti zápasu. Na niektorých jednotlivcoch už bolo vidieť únavu, ale aj tak bojovali, čo sa cení. Tretiu tretinu, ako aj celý zápas sme dotiahli do víťazného konca, konečný výsledok 12:2 v náš prospech celkom vyjadril aj pomer síl na ľade.Hráč zápasu na strane HK ŠAKAL: Igor Vašek - jeho preradenie do prvej obrany malo na tochto hráča priam oživujúci účinok, veď v doterajších 5 odohratých zápasoch nebolo ani o ňom počuť a zrazu prihral na 4 góly. Len tak ďalej.Fanúšikov bolo pomenej, tí čo neprišli môžu banovať, lebo prišli o celkom pekný zápas s množstvom gólov (veď Hurbanovo je 3tie a zatiaľ sme s ním vyhrávali len o gól)